O nás

Kdo jsme

Kdo jsme
Jsme profesionálové s manažerskými zkušenostmi v nadnárodních i ryze českých firmách se silnou orientací na cíl a výsledky. Našimi partnery jsou dodavatelé technologických řešení firmám a organizacím různých velikostí z rozličných oborů a odvětví podnikání, experti na průzkum trhu, specialisté na reklamu a propagaci, odborníci z personálně-konzultačních společností aj.

Znalosti a zkušenosti, o které se dnes dokážeme opřít a Vám nabídnout, jsme budovali po mnoho let prací na různých pozicích od specialistů až po senior manažery v ICT, telco, mediálních či výrobních firmách a nadále je rozvíjíme jako nezávislí poradci a konzultanti pomáhající mikro, malým i středně velkým firmám v jejich rozvoji.

Víme, že vzájemná důvěra je nezbytným předpokladem pro naši úspěšnou spolupráci a proto od prvního okamžiku ke svým klientům přistupujeme osobně, ale profesionálně. U nás nikdy nebudete mít pocit, že jste pouhým pořadovým číslem v seznamu klientů.

corphalos je skutečným partnerem v rozvoji Vašeho byznysu, který se nebojí nést spoluzodpovědnost za dosažené výsledky.

Jak můžeme pomoci

Věříme, že propojením srdce (citu) a mozku (racia) lze vybudovat a úspěšně rozvíjet byznys v jakémkoli oboru či odvětví podnikání.

Základními kameny, na kterých stavíme, jsou důkladné pochopení dosavadního vývoje Vaší firmy a tržního prostředí, na kterém podnikáte (analýza), identifikování příležitostí růstu a zvýšení efektivity Vaší činnosti (plánování) a v neposlední řadě nastavení a zavedení procesů, které Vám pomohou úspěšně realizovat strategii a dosáhnout stanovených cílů (podpora řízení).

K dosažení vize a cílů nám pak mohou značně pomoci různá technologická řešení jako jsou webové stránky a služby (tvorba webů) či obchodní systémy pro řízení procesů a vztahů se zákazníky (implementace CRM), které pro vás na míru připravíme a dodáme.

Důležité pro úspěšný rozvoj firmy jsou také dobré personální řízení a personální podpora managementu (personalistika), forma, obsah a způsob komunikace k zákazníkovi (copywriting) a důvěryhodná a funkční internetová identita (SEO, SEM).

Proč si vybrat nás

Každý vrchol hory je dosažitelný, když nepřestanete lézt. Úspěch je pro nás důležitý. Náš i Váš úspěch. Dosažení Vámi stanovených cílů je pro nás alfou a omegou naší spolupráce, samotné stanovení cílů pak nezbytnými základními kameny, na kterých dokážeme stavět a aplikovat nejvhodnější postupy a metody pro jejich dosažení.
Spoluprací přejímáme (spolu)odpovědnost za dosažení výsledků a stanovených cílů, čímž se stáváme Vaším partnerem v podnikání či řízení firmy. Účinnou a efektivní spoluprací Vám pomůžeme uspořit čas i peníze, růst a být úspěšní. Nebojíme se tedy navázat naši odměnu na výsledky (finanční i nefinanční).
Nebojíme se implementovat populární a úspěšná technologická řešení tam, kde pomohou zefektivnit procesy, realizovat změny či jsou přímo nástrojem generování tržeb a dosažení stanovených cílů. Námi preferovaná a dodávaná řešení mají vynikající poměr kvalita vs cena, jsou ověřená v praxi a dokážeme je realizovat v řádu několika týdnů.
Profesionalita, férovost, otevřenost, diskrétnost a osobní přístup jsou pro nás naprostou samozřejmostí. Svým klientům nabízíme dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a přínosech z naší spolupráce.

Zákazník a uspokojení jeho potřeb a očekávání jsou středobodem naší práce, přičemž zákazníkem nemyslíme pouze Vás, ale rovněž zákazníky vaší firmy. Produkt či služba, která nadchne a uspokojí vašeho zákazníka, pomůže vaší firmě nejen dosáhnout vytyčených cílů a naplnit své vize, ale rovněž posílí spokojenost a výkonnost vašich zaměstnanců a umožní provést nezbytné změny ve vaší firmě vedoucí k osobnímu rozvoji zaměstnanců i růstu firmy.

Dokážeme přinášet jak svěží myšlenky a nápady, tak i ověřené tradiční postupy a best practices jiných firem. A dokážeme je nejen přinášet, ale rovněž úspěšně a k plné spokojenosti našich klientů aplikovat do jejich praxe.

Náš tým

Petr Háze

Petr Háze

Byznys konzultant, certifikovaný Lean Six Sigma Black Belt.

jazyky: čeština, angličtina

Michaela Fejfarová

Michaela Fejfarová

Lektor a kouč pro oblasti interkulturní komunikace, byznys etikety, soft skills.

jazyky: čeština, angličtina, němčina

Olina Hergetová

Olina Hergetová

Konzultant pro oblasti HR, recruitmentu a psychodiagnostiky.

jazyky: čeština, angličtina

Tým expertů

Tým expertů

Spolupracující profesionálové, experti v rozličných oblastech IT a různých doménách byznysu a marketingu.